Biz Kimiz? Biz Kimiz? Biz Kimiz?

Tetiş Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. kuruluşundan bugüne, taahhüt ve proje kuruluşu olarak, özgün yapısı ile günümüz teknolojisine hakim yetişkin ve deneyimli personeliyle genel müteahhitlik hizmetleri alanında dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet sunar.


Başkanın Mesajı

Tetiş Yapı İnşaat olarak, 15 yılı aşkın bir süredir, hedeflediğimiz noktalara ulaşmanın ve elde ettiğimiz her başarının ardından, revize edilmiş yeni hedeflere yürümenin gayreti ve heyecanı içerisinde olduk.

Geçen zaman zarfında elde ettiğimiz başarılar;

Kuruluş gayemiz olan "İlkeli, Sürekli ve Dengeli Büyüme" prensibimizin devamlılığı noktasında bize güç vermekte, yolumuzu aydınlatmaktadır.

Tetiş Yapı İnşaat olarak çalışmalarımızda ülkemize katma değer sağlayacağına inandığımız projeleri gerçekleştirmeyi, ülkemizin geleceği açısından en önemli sorumluluğumuz olarak kabul etmekteyiz.

Hedeflerimize ulaşmak için;

Teknolojinin bütün imkanlarıyla donanımlı altyapımızın, mesleki tecrübelerimizin, özveriyle çalışan profesyonel kadromuzun en önemli destek unsuru olacağına inanıyor ve bu inancımızı canlı tutan değerli çalışma arkadaşlarıma şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum.

"Kalite Bizim İçin Bir Seçenek Değil ZORUNLULUKTUR."

Mustafa TETİK

Yönetim Kurulu Başkanı

Misyonumuz

İnsanın ilk çağlardan beri süre gelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak.

Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak.

Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak

Vizyonumuz

Temeli İnsana ve doğaya saygı olan , bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede yaşam mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

Sertifikalarımız

Şirket Bilgilerimiz

       
  MERSİS NO :

 

  TİCARET ÜNVANI :

 

  YÖNETİM KURULU :

 

  TAAHHÜT EDİLEN SERMAYE :

 

  ÖDENEN SERMAYE :

 

  DENETÇİ BİLGİLERİ :

 

Yönetim

Tetiş Yapı İnşaat San. ve Tic. A.Ş.